Hipoterapia - podstawy

Ogłaszamy nabór zgłoszeń do szkolenia “Hipoterapia, czyli wizyta u końskiego doktora, które odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2022 r. w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu. Udział w szkoleniu zakończy się wydaniem certyfikatu po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu.

Celem szkolenia jest wyjaśnienie czym jest i na czym polega hipoterapia, bezpieczne zachowanie przy koniu i jego przygotowanie do zajęć, umiejętność rozpoznania sygnałów wysyłanych od zwierzęcia, opis konkretnych jednostek chorobowych i wpływu hipoterapii, ćwiczenia wykonywane podczas hipoterapii. Drugi dzień jest rozrywkową częścią szkolenia z możliwością wyjazdu do stajni i przejażdżką na koniu w ramach podsumowania szkolenia.

Limit miejsc: 35 osób – jedna grupa.

Uczestnictwo w szkoleniu teoretycznym jest bezpłatne (część praktyczna jest dodatkowo płatna)! Decyduje kolejność zgłoszeń! 

HARMONOGRAM

17 listopada – teoria

10:00 – rozpoczęcie panelu teoretycznego
12:00 – przerwa
12:15 – kontynuacja panelu teoretycznego
15:30 – zakończenie panelu

18 listopada – praktyka

9:00 – wyjazd na panel praktyczny
21:00 – powrót z panelu praktycznego

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY

W przypadku wybrania pakietu rozszerzonego, koszt udziału wynosi 35 złotych od osoby.
Przypominamy, że obowiązuje kolejność zgłoszeń niezależnie od pakietu który wybierzesz! Nie ma możliwości późniejszej zmiany!

Dołącz do Nas!

Podobają Ci się nasze działania i chcesz się stać ich częścią? Złóż swoją aplikację na członka wspierającego, a następnie oczekuj na wyniki przyjęcia.

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych działaniach? Możesz napisać do nas wiadomość z nurtującym Cię zapytaniem, a my postaramy się odpowiedzieć w jak najszybszym czasie.

Uczelniany Samorząd Studencki PWSTE w Jarosławiu CKA – ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław

+48 660 509 483

kontakt@usspwste.pl

Skip to content Secured By miniOrange