IX PODKARPACKIE JUWENALIA

64298576_2814327385251000_8790654777567477760_o
Za nami IX Podkarpackie Juwenalia w Jarosławiu!

Tegoroczne święto studentów odbyło się na Kampusie Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu przy ul. Prof. Adama Grucy, które rozpoczęto już o godzinie 14:30 oficjalnym otwarciem wraz z przekazaniem symbolicznych kluczy do miasta przez Zastępcę Burmistrza miasta Jarosław, Pana dr Dariusza Tracza. W trakcie trwania części oficjalnej studentom towarzyszyli m.in. JM Rektor, prof. ucz. dr hab. Krzysztof Rejman, Prorektor ds. Studenckich dr inż. Ryszard Pukała, którzy mieli możliwość zabrania głosu i przekazania swojej opinii na temat wydarzenia wprost do studentów, a także przybyłych gości.

Podczas inauguracji wydarzenia swoją obecnością wykazali się również dyrektorzy Instytutów, którzy dopingowali i wspierali studentów w walce o Puchar Rektora IX Podkarpackich Juwenaliów za co serdecznie dziękujemy.

W programie Juwenaliów zaplanowano liczne konkursy, zabawy i część artystyczną, gdzie każdy ze studentów mógł znaleźć swoje miejsce. W konkursach wzięło udział kilkadziesiąt przedstawicieli społeczności Akademickiej dzięki czemu nasze Jury mogło ocenić wystąpienia licznych kandydatów do miana najlepszych tegorocznych Juwenaliów.

DSC_0616
fot. Kamil Jaworski - Polska Press
DSC_0716
fot. Kamil Jaworski - Polska Press

Po zakończonej części konkursowej związanej z przebraniami, a także konkurencjami fizycznymi przystąpiono do przygotowań sceny pod część artystyczną. W międzyczasie społeczność Akademicka wraz z mieszkańcami, a także licznymi gośćmi mogła oczekiwać na pierwsze wystąpienie formacji “Dejw”, która już o godzinie 18:00 oficjalnie rozpoczęła trwanie Strefy Gwiazd.

Wraz z brzmieniem pierwszej piosenki na terenie imprezy swoją obecność zaczęli wykazywać nowi uczestnicy naszych IX Podkarpackich Juwenaliów. Przez kolejne godziny gromadzący się tłum stworzył miejsce w którym każdy mógł świetnie się bawić przy hitach takich jak “Jessica”, “Z Lewa do Prawa” czy “Kolorowa Sukienka”. Pomiędzy zmianą wystąpień jednych z artystów organizatorzy wraz z całym sztabem zaprezentowali się na głównej scenie, dzięki czemu mieszkańcy, a także goście mogli gromkimi brawami podziękować za wkład włożony w realizację tego wydarzenia. 

Dodatkowym sprzymierzeńcem Juwenaliów okazała się pogoda, która w tym roku nie zaskoczyła nas deszczem. W tym wypadku nie pozostało nic innego jak świetnie się bawić i zapamiętać całe wydarzenie jak najlepiej!

Skip to content Secured By miniOrange