Kandydaci do Samorządu Studenckiego

kadencja 2022/2024

Drodzy Studenci!

Mamy przyjemność przedstawić Wam kandydatów na stanowisko Wiceprzewodniczącego ds. Dydaktyki i Praw Studenta.
Ogłoszenie kandydatów następuje w dniu 20 kwietnia 2022 r. wraz z opisem kandydatur poszczególnych studentów zgodnie z harmonogramem wyborów.

Debata wyborcza odbędzie się 25 kwietnia 2022 r. o godz. 18:00 podczas transmisji online na naszym profilu FB. 
https://www.facebook.com/usspwste

Dzień wyborów w platformie USOSweb został przewidziany na dzień 27 kwietnia zgodnie z Zarządzeniem nr 3/2022 Przewodniczącego Uczelnianego Samorządu Studenckiego z dnia 6 kwietnia 2022 r

Aleksandra Kruk

Nazywam się Ola. Jestem studentką kierunku praca socjalna. Moim osiągnięciem jest moje własne doświadczenie życiowe, które staram się codziennie rozwijać oraz wykorzystywać podczas niesienia pomocy innym. Interesują mnie ludzie i ich historie, a także to jak nieograniczone stają się nasze ludzkie możliwości, kiedy potrafimy ze sobą współpracować. W wolnych chwilach lubię oglądać historie kryminalne lub gotować, a także uczestniczę w zorganizowanych akcjach charytatywnych.

Fabian Winiarz

Cześć! Mam na imię Fabian, jestem osobą otwartą, jestem
komunikatywny, lubię rozmawiać i słuchać co jest bardzo
istotne by poznać czyjeś potrzeby, lubię wyzwania. Jestem osobą ambitną, która
zawsze dojdzie do postawionego przez siebie celu. Chciałbym dołączyć do Samorządu na stanowisko Wiceprzewodniczącego ds. Dydaktyki i Praw studenta, ponieważ chciałbym rozwijać swoje umiejętności miękkie oraz pomagać innym ludziom w rozwiązywaniu ich problemów.

Dołącz do Nas!

Podobają Ci się nasze działania i chcesz się stać ich częścią? Złóż swoją aplikację na członka wspierającego, a następnie oczekuj na wyniki przyjęcia.

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych działaniach? Możesz napisać do nas wiadomość z nurtującym Cię zapytaniem, a my postaramy się odpowiedzieć w jak najszybszym czasie.

Uczelniany Samorząd Studencki PWSTE w Jarosławiu CKA – ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław

+48 660 509 483

kontakt@usspwste.pl

Skip to content Secured By miniOrange