Członkowie wspierający

dołącz do nas!

Członkowie wspierający czyli jedno z najważniejszych ogniw naszego Samorządu, którzy działają z nami przy wszystkich projektach! Mają również możliwość uczestniczenia w pracach różnych komisji. Nie musisz zatem kandydować do Prezydium Samorządu aby się zaangażować!

Jako członek wspierający poznasz nowych ludzi, którzy mogą okazać się mentorami. Zostań współtwórcą naszych Juwenaliów. Zdobywaj nową wiedzę, umiejętności i niezapomniane wspomnienia.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Świetnie! Wypełnij poniższy formularz i oczekuj na wiadomość.

Jeżeli chcesz się z nami spotkać, porozmawiać i złożyć formularz bezpośrednio, to nic prostszego! Pod tym linkiem znajdziesz formularz do wydrukowania z którym możesz pojawić się w naszym Biurze Samorządu. Godziny pracy Biura dostępne są tutaj.

Podaj dziedzinę, która Twoim zdaniem powinna być rozwijana przez nasz Samorząd.

Dołącz do Nas!

Podobają Ci się nasze działania i chcesz się stać ich częścią? Złóż swoją aplikację na członka wspierającego, a następnie oczekuj na wyniki przyjęcia.

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych działaniach? Możesz napisać do nas wiadomość z nurtującym Cię zapytaniem, a my postaramy się odpowiedzieć w jak najszybszym czasie.

Uczelniany Samorząd Studencki PWSTE w Jarosławiu CKA – ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław

+48 660 509 483

kontakt@usspwste.pl

Skip to content Secured By miniOrange