Edycja Halloween 2021

Otrzęsiny to znany już od niepamiętnych czasów rytuał, związany z wkraczaniem w nowy etap życia. I choć w większości mogą kojarzyć się z nieprzyjemnymi emocjami, to współcześnie są wyłącznie świetną zabawą. Tego typu wydarzenie organizowane przez Uczelniany Samorząd Studencki Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej ma na celu zapoznać nowych, może nieśmiałych i zagubionych w akademickiej rzeczywistości żaków ze światem studenckiej kultury i studenckich imprez, które są najlepszym remedium na uczelniane troski. 

W roku akademickim 2021/2022 Studenckie Otrzęsiny przybrały formę kostiumową w klimacie Halloween. Studenci mieli doskonałą okazję do zaprezentowania swoich upiornych strojów, które wprowadziły ich do naszych wyjątkowych konkursów. W okresie pandemii SARS-CoV-2 nasze wydarzenia w tym realizacja Juwenaliów zostały tymczasowo zawieszone. Nie stanęło to jednak na przeszkodzie, aby stworzyć wydarzenie pozwalające zintegrować naszych żaków w ramach klubowego wydarzenia! 

Dołącz do Nas!

Podobają Ci się nasze działania i chcesz się stać ich częścią? Złóż swoją aplikację na członka wspierającego, a następnie oczekuj na wyniki przyjęcia.

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych działaniach? Możesz napisać do nas wiadomość z nurtującym Cię zapytaniem, a my postaramy się odpowiedzieć w jak najszybszym czasie.

Uczelniany Samorząd Studencki PWSTE w Jarosławiu CKA – ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław

+48 660 509 483

kontakt@usspwste.pl

Skip to content Secured By miniOrange