Studenckie Kino

Centrum Kultury Akademickiej

Studenckie Kino, to inicjatywa studencka zapoczątkowana w dniu 20 marca 2019 r. przez nasz Samorząd Studencki. Do tej pory Studenckie Kino odwiedziło ponad 250 aktywnych studentów naszej Uczelni, przez co projekt oficjalnie wpisał się w działania Samorządu.

SEANSE

Po blisko 2 letniej przerwie od seansów Studenckiego Kina powracamy!

Już w najbliższy czwartek o godzinie 18:00 w Centrum Kultury Akademickiej zapraszamy na seans filmowy!

Wszystkie seanse odbywają się w Centrum Kultury Akademickiej, które znajduje się przy ul. Czarnieckiego 16. Przed wejściem na salę należy okazać ważną legitymację studencką, która uprawnia do wejścia. Podczas projekcji filmu zakazuje się m.in. nagrywania, robienia zdjęć, spożywania alkoholu, umyślnego przeszkadzania w oglądaniu i innych działań ujętych w Regulaminie Studenckiego Kina.

STUDENCKIE KINO W PRAKTYCE

Każdy seans to również praca studentów zapewniających komfort i bezpieczeństwo dla naszych widzów. W czasie, gdy na auli wyświetlany jest film, nasi wolontariusze pilnują porządku oraz czystości. To dzięki studenckiej współpracy możemy sprawnie przeprowadzać trwanie całego wydarzenia, bez większych zakłóceń.

Dołącz do Nas!

Podobają Ci się nasze działania i chcesz się stać ich częścią? Złóż swoją aplikację na członka wspierającego, a następnie oczekuj na wyniki przyjęcia.

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych działaniach? Możesz napisać do nas wiadomość z nurtującym Cię zapytaniem, a my postaramy się odpowiedzieć w jak najszybszym czasie.

Uczelniany Samorząd Studencki PWSTE w Jarosławiu CKA – ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław

+48 660 509 483

kontakt@usspwste.pl

Skip to content Secured By miniOrange