Decyzje dotyczące stypendium

rok akademicki 2020/2021

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi terminu wydawania decyzji prezentujemy Wam oś czasu, na której możecie sprawdzić, na jakim etapie obecnie znajduje się proces ich wydania.

 • DOSTARCZANIE DECYZJI W FORMIE ELEKTRONICZNEJ

  Decyzje elektroniczne zostały dopisane do kont USOSweb studentów aplikujących o stypendium na rok akademicki 2020/2021.

  W celu odebrania decyzji, należy wygenerować kod, który w następnym etapie przyjdzie na pocztę przypisaną do wniosku studenta.

 • ROZPATRZENIE WNIOSKÓW

  Komisja Stypendialna rozpatrzyła wnioski za pomocą algorytmu. W najbliższym czasie do studentów zostaną dostarczone decyzje w formie elektronicznej.

  Doręczanie pism odbędzie się za pomocą środków komunikacji elektronicznej – USOSweb w postępowaniu wszczętym we wniosku studenta. Jako adres elektroniczny na który zostanie wysłana decyzja jest adres e-mail znajdujący się we wniosku o przyznanie stypendium.

 • ZARZĄDZENIE REKTORA DOTYCZĄCE WYSOKOŚCI STYPENDIÓW

  JM Rektor zaakceptował i podpisał Zarządzenie dotyczące wysokości stypendiów na rok akademicki 2020/2021.

  Wysokości stypendiów: Kliknij tutaj, aby się przenieść

 • ZARZĄDZENIE REKTORA DOTYCZĄCE PODZIAŁU DOTACJI

  Przewodniczący Uczelnianego Samorządu Studenckiego podpisał Zarządzenie Rektora dotyczące podziału dotacji przeznaczonej na świadczenia dla studentów PWSTE na rok 2020.

  Zarządzenie oczekuje na weryfikację i podpis JM Rektora.

 • Zarządzenie Rektora dotyczące wysokości stypendiów

  Przewodniczący Uczelnianego Samorządu Studenckiego podpisał Zarządzenie Rektora dotyczące wysokości stypendiów na rok akademicki 2020/2021.

  Zarządzenie oczekuje na weryfikację i podpis JM Rektora.

 • Wysokości stypendiów

  Uczelniany Samorząd Studencki zgodził się z proponowanymi wysokościami stypendiów na rok akademicki 2020/2021.

 • Negocjacje dotyczące stypendiów

  Uczelniany Samorząd Studencki przeprowadził negocjacje z Komisją Stypendialną dotyczącą wysokości stypendiów na rok akademicki 2020/2021.

 • Przedstawienie propozycji Samorządowi

  Uczelniany Samorząd Studencki otrzymał propozycję wysokości stypendiów na rok akademicki 2020/2021. W rezultacie Samorząd zaproponował inne wysokości tym samym rozpoczynając negocjacje.

 • Rozpoczęcie Posiedzeń Komisji

  Komisja Stypendialna rozpoczęła posiedzenia w pełnym składzie weryfikując poprawność wszystkich wniosków. Z uwagi na wykryte błędy, studenci zostali poinformowani o uzupełnieniu braków.

 • Koniec terminu – studenci I roku

  Zgodnie z Zarządzeniem Rektora nr 106/2020 minął termin składania wydrukowanych wniosków do Działu Obsługi Studenta dla studentów I roku.

 • Koniec terminu – studenci I roku

  Zgodnie z Zarządzeniem Rektora nr 106/2020 minął termin elektronicznego wypełniania wniosków o stypendium socjalne, stypendium dla osób niepełnosprawnych oraz stypendium Rektora dla studentów I roku.

 • Wydrukowane wnioski studentów II, III, IV roku

  Zgodnie z Zarządzeniem Rektora nr 106/2020 minął termin składania wydrukowanych wniosków o stypendium Rektora do Działu Obsługi Studenta dla studentów II, III, IV roku.

 • ELEKTRONICZNE WNIOSKI STUDENTÓW II, III, IV ROKU

  Zgodnie z Zarządzeniem Rektora nr 106/2020 minął termin elektronicznego wypełniania wniosków o stypendium Rektora dla studentów II, III, IV roku.

 • WYDRUKOWANE WNIOSKI STUDENTÓW II, III, IV ROKU

  Zgodnie z Zarządzeniem Rektora 106/2020 minął termin możliwości złożenia wydrukowanego wniosku o stypendium socjalne i stypendium dla osób niepełnosprawnych dla studentów II, III, IV roku.

 • ELEKTRONICZNE WNIOSKI STUDENTÓW II, III, IV ROKU

  Zgodnie z Zarządzeniem Rektora 106/2020 minął termin elektronicznego wypełniania wniosków o stypendium socjalne i stypendium dla osób niepełnosprawnych dla studentów II, III, IV roku.

 • SKŁADANIE PAPIEROWYCH WNIOSKÓW STUDENTÓW I ROKU

  Uruchomienie możliwości złożenia wydrukowanego wniosku o stypendium socjalne, stypendium dla osób niepełnosprawnych oraz stypendium rektora dla studentów I roku.

 • NABÓR ELEKTRONICZNYCH WNIOSKÓW STUDENTÓW I ROKU

  Uruchomienie możliwości elektronicznego wypełnienia wniosku o stypendium socjalne, stypendium dla osób niepełnosprawnych oraz stypendium rektora dla studentów I roku.

 • SKŁADANIE PAPIEROWYCH WNIOSKÓW STUDENTÓW II, III, IV ROKU

  Uruchomienie możliwości złożenia wydrukowanego wniosku o stypendium Rektora dla studentów II, III, IV roku.

 • NABÓR ELEKTRONICZNYCH WNIOSKÓW STUDENTÓW II, III, IV ROKU

  Uruchomienie możliwości elektronicznego wypełnienia wniosku o stypendium Rektora dla studentów II, III, IV roku.

 • SKŁADANIE PAPIEROWYCH WNIOSKÓW STUDENTÓW II, III, IV ROKU

  Uruchomienie możliwości złożenia wydrukowanego wniosku o stypendium socjalne, stypendium dla osób niepełnosprawnych oraz stypendium rektora dla studentów II, III, IV roku

 • NABÓR ELEKTRONICZNYCH WNIOSKÓW STUDENTÓW II, III, IV ROKU

  Uruchomienie możliwości złożenia elektronicznego wniosku o stypendium socjalne, stypendium dla osób niepełnosprawnych oraz stypendium rektora dla studentów II, III, IV roku.

Dołącz do Nas!

Podobają Ci się nasze działania i chcesz się stać ich częścią? Złóż swoją aplikację na członka wspierającego, a następnie oczekuj na wyniki przyjęcia.

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych działaniach? Możesz napisać do nas wiadomość z nurtującym Cię zapytaniem, a my postaramy się odpowiedzieć w jak najszybszym czasie.

Uczelniany Samorząd Studencki PWSTE w Jarosławiu CKA – ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław

+48 660 509 483

kontakt@usspwste.pl

Skip to content Secured By miniOrange