Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć nowe doświadczenia?

Nie straszne Ci publiczne działania, a także chcesz pomagać w poprawie jakości kształcenia na naszej Uczelni? Już dziś możesz złożyć swoją kandydaturę do naszego Samorządu na stanowisko członka wspomagającego. Wolontariusze na tym stanowisku działają w oparciu o Regulamin Samorządu jednocześnie nie musząc przynależeć do żadnej z Komisji czy Rad Instytutów.

Jako Samorząd dajemy Ci możliwość rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń, a także uczestnictwa w świetnej studenckiej atmosferze.
DSCF5562
IMG_0171
samorzad

Jako członek wspomagający naszego Samorządu możesz sprawdzić się podczas prowadzenia studenckich wydarzeń, dzięki czemu będziesz wiedzieć czy wystąpienia publiczne są Ci niestraszne. Najaktywniejsi mogą również wspólnie z nami reprezentować naszą Uczelnię na licznych zjazdach tym samym podnosząc swój zakres wiedzy dotyczący działania Samorządu i przebiegu toku studiów.

Chcesz zacząć działać razem z nami? Pozostaje zatem ostatni etap, którym jest wypełnienie kwestionariusza zgłoszeniowego. Gotowy kwestionariusz należy dostarczyć do naszego Biura Samorządu dzięki czemu nasi przedstawiciele będą mogli również odpowiedzieć na liczne pytania.