Wybory do Samorządu Studenckiego

kadencja 2021/2023

Ogłaszamy nabór na stanowiska Przewodniczącego, Wiceprzewodniczącego ds. Kultury i Organizacji, Wiceprzewodniczącego ds. Budżetu i Finansów oraz Sekretarza Uczelnianego Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu.

Zgłoszenia można przesyłać do dnia 28 października 2021 r.

Ogłoszenie kandydatów nastąpi w dniu 29 października wraz z opisem kandydatur poszczególnych studentów. Spotkanie wyborcze w formule zdalnej (online) odbędzie się 31 października o godz. 18:00 w platformie MS Teams (kod: inx673t). 

Wybór przedstawicieli zostanie zrealizowany za pomocą platformy USOSweb zgodnie z Zarządzeniem nr 1/09/2021 Przewodniczącej Komisji Wyborczej Uczelnianego Samorządu Studenckiego z dnia 30 września 2021 r. w sprawie wyznaczenia formy wyborów. 

Dzień wyborów w platformie USOSweb został przewidziany na dzień 4 listopada zgodnie z Zarządzeniem nr 6/2021 oraz Zarządzeniem nr 7/2021 Przewodniczącego Uczelnianego Samorządu Studenckiego z dnia 14 października 2021 r

Oświadczenia o otrzymanym poparciu należy składać zapakowane w kopertę do dnia 28 października do skrzynki podawczej w budynku Rektoratu. 

W przypadku pytań, uwag i skarg prosimy je kierować na adres mailowy: kontakt@usspwste.pl

Prosimy o zebranie 5 oświadczeń od studentów z poparciem kandydatury (wymagany odręczny podpis pod oświadczeniem udzielenia poparcia).

Dołącz do Nas!

Podobają Ci się nasze działania i chcesz się stać ich częścią? Złóż swoją aplikację na członka wspierającego, a następnie oczekuj na wyniki przyjęcia.

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych działaniach? Możesz napisać do nas wiadomość z nurtującym Cię zapytaniem, a my postaramy się odpowiedzieć w jak najszybszym czasie.

Uczelniany Samorząd Studencki PWSTE w Jarosławiu CKA – ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław

+48 660 509 483

kontakt@usspwste.pl

Skip to content Secured By miniOrange